Maja Cieślik

Weterynarz, Właścicielka gabinetu

Lekarzem przyjmującym oraz właścicielem Gabinetu Weterynaryjnego AquaVet jest lekarz weterynarii Maja Cieślik, posiadająca ponad 10-letni staż zawodowy.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia, z czego najwięcej w dziedzinie ultrasonografii.

Przed prowadzeniem własnej praktyki lekarskiej była związana z Przychodnią Weterynaryjną Dziedziak i Iwaszkiewicz w Opolu.

Obecnie, prowadząc własny gabinet, łączy pracę i pasję do zwierząt. Interesuje się w szczególności ultrasonografią, a także szeroko pojętą interną.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, angażując się w pełni w leczenie. Praca jest jednocześnie jej pasją, dzięki czemu czerpie ogromną radość z życia zawodowego.


Katarzyna Możdżan

Zoofizjoterapeuta

Jestem dyplomowaną zoofizjoterapeutką. Temat zwierząt towarzyszy mi praktycznie od zawsze, już w dzieciństwie interesowała mnie ogólnie pojęta przyroda, jednakże zwierzęta, a szczególnie psy, stały się moim zamiłowaniem po dziś dzień.

W domu towarzyszą mi cztery psy i trzy koty. Tematem zoofizjoterapii zainteresowałam się bardziej, gdy nasza psia seniorka zaczęła mieć kłopoty z poruszaniem się i pochłonął mnie całkowicie.

W wolnym czasie czytam książki oraz próbuję swoich sił w pasieniu owiec z moją borderką Zorzą.

Cieszę się, że mogę oddawać się swojej życiowej pasji i pomagać wspaniałym zwierzakom.

Weterynarz Opole ◦ Weterynarz Zawada ◦ Gabinet weterynaryjny ◦ Pomoc weterynaryjna ◦ Rehabiltacja zwierząt ◦ Rehabiltacja psów ◦ Apteka weterynaryjna