Pomoc weterynaryjna Weterynarz Opole Zawada

Opieka weterynaryjna

Z dniem 1.01.2023 Gabinet Weterynaryjny AquaVet zawiesił możliwość korzystania z dyżuru nocnego.
Niestety, ze względu na braki kadrowe (nie jesteśmy w stanie znaleźć drugiego lekarza weterynarii jako zmiennika), nie możemy zapewnić kontynuacji opieki w naszym dotychczasowym systemie dzienno-nocnym.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie umówione wizyty oraz zaufanie do naszej lecznicy weterynaryjnej.

W przypadku nagłych sytuacji związanych ze zdrowiem Twojego pupila, zachęcamy do skorzystania z innych dostępnych klinik weterynaryjnych oferujących nocną pomoc:

Telefoniczna rejestracja wizyty u weterynarza

Poniedziałek – Piątek od 900 do 1500
oraz Sobota od 1000 do 1400

Nasz gabinet weterynaryjny jest dostępny przez 6 dni w tygodniu i gotowy do zapewnienia najlepszej opieki i pomocy Twojemu ukochanemu zwierzakowi. Nasza praktyka jest miejscem, gdzie możesz znaleźć troskliwą i doświadczoną ekipę, która dba o zdrowie i dobrostan zwierząt.

Nie ważne czy Twój pupilek potrzebuje rutynowej kontroli, szczepienia, leczenia czy pilnej opieki medycznej, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasz zespół weterynaryjny posiada bogate doświadczenie w różnych dziedzinach weterynarii i stale się doskonali poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Nie tylko dbamy o zdrowie Twojego zwierzaka, ale również o Twój komfort. Dostępność, przyjazna obsługa i miła atmosfera sprawiają, że wizyta u nas jest pozytywnym doświadczeniem zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego pupila.

Zapraszamy do naszej praktyki weterynaryjnej, gdzie zapewniamy kompleksową opiekę dla Twojego ukochanego zwierzaka. Nasze drzwi są otwarte przez 6 dni w tygodniu, aby umożliwić Ci łatwy dostęp do usług weterynaryjnych. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby umówić wizytę lub uzyskać więcej informacji.

Doskonała
Na podstawie 116 opinii
Joanna Gryga
Joanna Gryga
27/12/2023
Magdalena Wnuk
Magdalena Wnuk
09/11/2023
Piotr Andrzej
Piotr Andrzej
08/11/2023
Super obsluga, profesjonalne podejscie.
Marek Sotor
Marek Sotor
08/11/2023
Piesek jak nowo narodzony :) z
Przemysław Myszkowski
Przemysław Myszkowski
08/11/2023
Super weterynarz. Obsługa zwierzątek na najwyższym poziomie ;) Polecam
JKK
JKK
18/10/2023
Monika Szewczyk
Monika Szewczyk
13/10/2023
Bardzo gorąco polecam ! Fachowo , miło i w przystępnych cenach 😁
Jan Dziuba
Jan Dziuba
03/10/2023
Paulina Polte
Paulina Polte
23/09/2023
Polecam z całego serca. Jesteśmy z Dynią pod opieką AquaVet od 10 miesięcy. W czasie tym nie zdarzyła się jakakolwiek, choćby drobna sytuacja, która mogłaby podważyć zaufanie do Pań pracujących w gabinecie. To za co sobie szczególnie cenię p. Maję i jej ekipę (poza oczywiście kompetencjami i specjalistyczną wiedzą) to wysoce empatyczne podejście do pacjentów i zarazem ich opiekunów oraz bardzo dobry kontakt z gabinetem (czy to przez telefon czy też przez FB). Jestem wdzięczna za takie podejście, bo dzięki temu wizyty przebiegają zawsze w bardzo dobrej atmosferze, moja psina uzyskuje potrzebną pomoc, ja zaś jestem o nią spokojna, w szczególności,że p. Maja za każdym razem odpowiada rzeczowo i z chęcią na wszystkie moje pytania, wyjaśniając dany temat.
Kinga J.
Kinga J.
09/09/2023

Jesteśmy tutaj

Weterynarz Opole ◦ Weterynarz Zawada ◦ Gabinet weterynaryjny ◦ Pomoc weterynaryjna ◦ Rehabiltacja zwierząt ◦ Rehabiltacja psów ◦ Apteka weterynaryjna