Pomoc weterynaryjna Weterynarz Opole Zawada

Opieka weterynaryjna

Z dniem 1.01.2023 Gabinet Weterynaryjny AquaVet zawiesił możliwość korzystania z dyżuru nocnego.
Niestety, ze względu na braki kadrowe (nie jesteśmy w stanie znaleźć drugiego lekarza weterynarii jako zmiennika), nie możemy zapewnić kontynuacji opieki w naszym dotychczasowym systemie dzienno-nocnym.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie umówione wizyty oraz zaufanie do naszej lecznicy weterynaryjnej.

W przypadku nagłych sytuacji związanych ze zdrowiem Twojego pupila, zachęcamy do skorzystania z innych dostępnych klinik weterynaryjnych oferujących nocną pomoc:

Telefoniczna rejestracja wizyt

Poniedziałek - Piątek od 900 do 1500
oraz Sobota od 1000 do 1400

Doskonała
Na podstawie 103 opinii
Urszula Jop
Urszula Jop
05/07/2023
Tomek Jedrych
Tomek Jedrych
15/06/2023
Kompetencja. Celne diagnozy. Rzetelne podejście. Nigdy się nie zawiedliśmy i otrzymaliśmy zawsze potrzebną pomoc. Polecam!
Aleksandra Majewska
Aleksandra Majewska
10/06/2023
Bardzo polecam, empatyczne i profesjonalne podejście do pupila i do właściciela 😊
Iga Mueller
Iga Mueller
12/04/2023
Michał Przybyszewski
Michał Przybyszewski
05/04/2023
Celem wizyty był zabieg sterylizacji i kastracji, u dwóch psiaków rasy Chihuahua. Zabiegi przebiegły pomyślnie. Od minięcia progu zaopiekowano się nami i wiedzieliśmy, że zostawiamy psy w dobrych rękach. Miejsce mogę polecić z całego serca, niespotykana empatia, chęć pomocy i widoczna fachowość wynikająca z pasji. Była to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, otrzymaliśmy wiele cennych rad i wskazówek. Bez wątpienia od dziś będzie to nasz jedyny gabinet weterynarii.
Karolina M
Karolina M
10/03/2023
Szybka i profesjonalna obsługa. Duże serducho i empatia do zwierząt. Polecam Serdecznie :)
Nikol R
Nikol R
22/02/2023
Choć celem mojej wizyty w gabinecie było skrócenie agonii naszego pieska, to bardzo chciałam podziękować pani dr Maji za bardzo profesjonalne i pełne empatii podejście zarówno do psa, jak i do mnie, jako właścicielki - zaryczanej, ledwo wykrztuszającej słowa, z umierającym psem na rękach. Pomimo późnej nocnej godziny (sytuacja miała miejsce w październiku), pani doktor cierpliwie wysłuchala mnie, zbadała psa i dokonała eutanazji, gdyż na ratunek było niestety za późno. Jednak jestem ogromnie wdzięczna, że w ostatnich chwilach pojawił się dobry anioł, który pomógł mu przejść na drugą stronę tęczy. Wracając do domu cały czas myślalam, jak takie sytuacje muszą być też obciążające psychicznie dla weterynarza i tym bardziej jestem wdzięczna. Serdecznie dziękuję i mam nadzieje do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach!
Klaudia S.
Klaudia S.
14/02/2023
Bardzo profesjonalny gabinet. Polecam serdecznie 👍
Damian
Damian
06/02/2023
Profesjonalnie podejście do zwierząt

Jesteśmy tutaj

Weterynarz Opole ◦ Weterynarz Zawada ◦ Gabinet weterynaryjny ◦ Pomoc weterynaryjna ◦ Rehabiltacja zwierząt ◦ Rehabiltacja psów ◦ Apteka weterynaryjna